Футболни залози/предположения

Всичко за футбола в Европа и Света.
Потребителски аватар
North
Разпява агитката
Разпява агитката
Регистриран: пет фев 24, 2017 2:50 pm

Re: Футболни залози/предположения

Мнение от North »

По принцип дават 1 стотинка отгоре, при теб нещо се е сбъгясало може би заради това че си играл система.
Иначе... Елче - Реал, НАД 9 корнера и Рома - Лече НАД 2.5 гола. :)

Потребителски аватар
redMarti
Легенда
Легенда
Регистриран: пет фев 24, 2017 2:14 pm

Мнение от redMarti »

Някой знае ли нещо за Betano? Някакви големи бонуси при регистрация дават, но за първи път ги чух вчера. Гледам, че са регистрирани в Малта и до там.

Потребителски аватар
СеверЪ
Разпява агитката
Разпява агитката
Регистриран: нед фев 26, 2017 3:24 pm

Мнение от СеверЪ »

Не е лош засега. Много залози предлагат с добри коефиценти и кешаут като на бета. Лесна верификация. За бонуса превърташ 5 пъти твоите пари+бонуса.

Потребителски аватар
Micho
Винаги Верен
Винаги Верен
Регистриран: чет мар 02, 2017 1:50 am

Мнение от Micho »

michman написа: ср яну 19, 2022 11:55 pm Не знам дали си струва,но да споделя.
Бях играл Гвинея Нигерия 2 , Ман Юнайтед 2 ,Лестър-Тотнъм 2 на трикси 4 колонки по 10 лв,и във момента когато Тотнъм станаха 2-3 ми предложиха от бет 365 да затворя залога на 175лв ,при моя макс печалба 171 лв и аз ги затворих на 175,но всъщност са ми превели 171
Случват се такива грешки, но не се възползвай от тях - ВИНАГИ после си ги коригират в тяхна полза.

Единствената грешка, от която можеш да се възползваш хипотетично, без да ти направят корекция после, е, ако операторът им на лайв не блокира навреме залозите, когато съдията ходи да преглежда ВАР. Понякога се случва, но и тогава поемаш риск, защото не знаеш какво ще реши съдията след като прегледа ВАР.

michman
Гледа мача
Гледа мача
Регистриран: пет фев 24, 2017 4:23 pm

Мнение от michman »

Да, то точно така и стана.Първоначално ми преведоха 175 лв и след минути се коригираха.Интересно ми е,ако беше сума с още една нула отзад и веднага бях прехвърлил парите в картата,какво следва.
Казах му.Аз или ЦСКА.
Само чух-Оооще от детеее.

Потребителски аватар
ulf1113
Разпява агитката
Разпява агитката
Регистриран: пет фев 24, 2017 6:38 pm

Мнение от ulf1113 »

Номера минава за дребни суми, когато веднага си направиш теглене към картата.
Избива ти след корекция сметката на -сумата на залога.
След ден, два в знак на добра воля ( хиените мръсни ) ти зануляват сметката и все едно нищи не е било.
Ти продължаваш да набиваш още и още суми и да им връщаш двойно и тройно сумата, с която си ги прекарал.
Късмета се обръща.
Няма туитър, няма фейсбук, САМО форум ЦСКА! :grin:

Отговори