Футболни залози/предположения

Всичко за футбола в Европа и Света.
Kaloyanov
Вдига купата
Вдига купата
Регистриран: пет фев 24, 2017 8:15 pm

Футболни залози/предположения

Мнение от Kaloyanov »

Дайте тука да се дискутират под/над ....а-у бау, че Европейските турнири и шампионати стават все по-тегави...Пък като има някой мощен удар може да се качва тука...Дано админите не я изтрият темата..
:jumping:
ALEX_D_GREAT: Бия се с куките. Викам. Крещя. Боря се.

forever_red
Вдига купата
Вдига купата
Регистриран: пет фев 24, 2017 1:35 pm

Re: Футболни залози/предположения

Мнение от forever_red »

:arrwu: Само трябва да примамиш Дел Пиеро да ти дава прогнози редовно!
Mia San Mia

Kaloyanov
Вдига купата
Вдига купата

Мнение от Kaloyanov »

Аз не съм я качил само за себе си...Всеки да си драсне тука некви "виждания" и така...Да се обсъжда..

Потребителски аватар
Micho
Забележка
Забележка
Регистриран: чет мар 02, 2017 1:50 am

Мнение от Micho »

Kaloyanov написа: нед май 21, 2017 11:57 pm Дайте тука да се дискутират под/над ....а-у бау, че Европейските турнири и шампионати стават все по-тегави...Пък като има някой мощен удар може да се качва тука...Дано админите не я изтрият темата..
:jumping:
Tи се сети кога да отвориш такава тема - като свърши сезона. :fi298: Сега е време за почивка от залози. Само закоравели комарджии и тъпанари могат да залагат на Норвежкото, Шведското и т.н., които са абсолютен хазарт и фрийк шоу. Аз си взимам почивка до средата на Юли, само чат-пат мога да слагам нещо на МЛС-а и на Бразилското.

Kaloyanov
Вдига купата
Вдига купата

Мнение от Kaloyanov »

Мани, бе...Холандия 2-ра лига си е.ба мамата от голове тая година...Пробвах ги един път и си влязоха и на двата фиша "Над 2.5" и "Гол-Гол"...И после сигурно 4-5 поредни кръга нямаше празно...Бразилия не ги барам....Преди си мислех че там си вкарвали голове не знам си какво...Направиха сигурно 3-4 поредни кръга с по 1:1 1:0 0:0 ...И ги отебах.

Чух наскоро един лаф: " Сезонът свършва тогава когато аз си реша..." :fi298:
Последна промяна от Kaloyanov на пон май 22, 2017 12:16 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
JustRed
Винаги Верен
Винаги Верен
Регистриран: пет фев 24, 2017 2:26 pm

Мнение от JustRed »

Дел Пиеро тук ли е?
You'll never Walk Alone!

"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов

Гонзоу8
Модератор
Модератор
Регистриран: пет фев 24, 2017 2:57 pm

Мнение от Гонзоу8 »

Аз последните 2-3 години съм на плюс...некви къси пари де...аз и не играя с много.
Ама си смених тактиката...преди пусках много мачове, търсех висок коеф. ...знаете как е. :D Сега играя предимно сингъУи...макс 2-3
мача ...малки коефициенти...по-висок залог.

Потребителски аватар
Micho
Забележка
Забележка

Мнение от Micho »

Kaloyanov написа: пон май 22, 2017 12:12 am Мани, бе...Холандия 2-ра лига си е.ба мамата от голове тая година...Пробвах ги един път и си влязоха и на двата фиша "Над 2.5" и "Гол-Гол"...И после сигурно 4-5 поредни кръга нямаше празно...Бразилия не ги барам....Преди си мислех че там си вкарвали голове не знам си какво...Направиха сигурно 3-4 поредни кръга с по 1:1 1:0 0:0 ...И ги отебах.
Ха, бразилското, заедно с аржентинското, са от най-ниско резултатните първенства. Те са просто различни планети, в сравнение с холандската втора.

Схемата за голове при бразилците е съвсем друга. Точно щото е ниско резултатно, ти дават високи коефициенти. Ако следиш отборите и гти познаваш, можеш да попаднеш на много отворени мачове, за които имаш нечовешки коефициент за Оувър. Но тук винаги, ама винаги се играе само на живо - гледаш мача и анализираш играта, и чакаш подходящия момент да натиснеш спусъка. Но никога не атакувай по-висока линия от 2 гола в такова първенство (т.е. играй над 1.5 на живо или над 2 на живо, но не над 2.5).

Примерно миналата година Сантос (с Габриел от Интер) и Атлети Минейро (с Фред и Лукаш Прато) бяха бая оувърски отбори и си струваха парите. Тая година още не знам - засега са само на 2-и кръг. Аз лични преди 4-5 кръг няма да влизам - трябва да проуча отбори и трендове.

Потребителски аватар
all-star11
Винаги Верен
Винаги Верен
Регистриран: пет фев 24, 2017 2:27 pm

Мнение от all-star11 »

Хич не следя Бразилия, ама май трябва. Иначе с интерес ще следя темата, залагам предимно на на крайни знаци и над 2.5. Най-големи печалби правя от Х-ве. Днес ме издъниха само Легия Варшава.

Бях играл:
ЛокоПд-1
Дженоа-1
Атл.М-1
Легия-2
САМО ЦСКА!
50 стотинки са по-опасни от Бомба

Потребителски аватар
Micho
Забележка
Забележка

Мнение от Micho »

Най-големи печалби правя от Х-ве.
Бате, не искам да ти се бъркам, ама зарежи тая работа... Какви точно печалби можеш да направиш от хиксове? Хиксовете са СЛУЧАЙНОСТ, ХАЗАРТ. Няма как да победиш вероятностите чрез хиксове, в които има толкова елемент на шанс. Няма начин просто. Губиш си времето според мен.

Потребителски аватар
MaRTo1233
Легенда
Легенда
Регистриран: пет фев 24, 2017 12:53 pm

Мнение от MaRTo1233 »

Аз преди правих добра успеваемост в австралийското. Там Над 2.5 си излизаше още 1-вото. Затова и често коефицента падаше до 1,50-1,60, но и можеше да хванеш лесно някой на около 1,80. Този сезон не знам дали са така.

А се зарибих скоро и по г/г и победа, където коефицентите са около 3-4.. дори до 5, но си струва доста. Особено ако госта е фаворит и бие лесно, домакина доста често вкарва почетен гол и носи добри пари. Няма да забравя Палермо и Ювентус тоя сезон. Бях го пуснал по тоя начин за гостите. Юве поведоха 3 или 4:0 и в 92 минута Чочката им наби с глава от корнер и хванах над 5 коефицент.

Като тегля чертата сигурно съм на минус от бетата, но защото играя и доста тъпотии ...

Kaloyanov
Вдига купата
Вдига купата

Мнение от Kaloyanov »

Аз се изпълвам най-много като чуя някой да каже "слагам Барса/Реал за коефицент" ..Абе, какъв коефицент искаш с/у Осасуна да кажем..И после като го издъни най-ниският коефицент.... :lol: :frusty:

Преди месец си подредих 5-6 мача...Тиражът буше супер.И си правя КОРОННИЯ НОМЕР - да сложа някакъв напълно необоснован залог /Еспаньол-Атлетико над 2.5/
Смятайте, нали, аз си знам, че Атлети 99% са ъндър...Ама да се направя на интересен..И в крайна сметка биха 0:1...
В крайна сметка само този мач ме изцака..

Потребителски аватар
Micho
Забележка
Забележка

Мнение от Micho »

Пичове, един приятелски съвет от опитен играч.....

НИКОГА НЕ ИГРАЙТЕ КОМБИНАЦИИ! Винаги само сингли. Не ми се обяснява защо, доверете ми се.

Потребителски аватар
all-star11
Винаги Верен
Винаги Верен

Мнение от all-star11 »

Micho написа: пон май 22, 2017 12:31 am
Най-големи печалби правя от Х-ве.
Бате, не искам да ти се бъркам, ама зарежи тая работа... Какви точно печалби можеш да направиш от хиксове? Хиксовете са СЛУЧАЙНОСТ, ХАЗАРТ. Няма как да победиш вероятностите чрез хиксове, в които има толкова елемент на шанс. Няма начин просто. Губиш си времето според мен.
Прав си изцяло и аз го знам това, просто най-големите ми печалби са били от прави колонки с по 4-5 хикса. Така или иначе ги пускам с не повече от 2-5лв. Определено си прав, че Х-те са си пълна мъгла. Все пак единствената логика която съм следвал при пускането им е била да играя мачове Х, когато гостуващият отбор е или гранд за определената държава или е с идея по-фобър от домакина. Примерно равни мачове при гостувания на Фиорентина срещу слабите отбори, Виляреал срещу слабите и т.н. Все пак пускам по 1-2 фишчета с Х на седмица.

Каквото и да си говорим повече от 2-3 мача си е чисто самоубийство. Ще се радвам ако споделяме прогнози тук. Всяка седмица имам по 2-3 фиша със само една издънка (не говоря за Х)

Напълно си прав за комбинациите, толкова пъти съм се блъскал в главата... Все пак залагам с малко пари и то за спорта, няма как да забогатеем. Пускам, за да имам интерес да гледам мачове като цяло.
САМО ЦСКА!

Потребителски аватар
all-star11
Винаги Верен
Винаги Верен

Мнение от all-star11 »

MaRTo1233 написа: пон май 22, 2017 12:31 am Аз преди правих добра успеваемост в австралийското. Там Над 2.5 си излизаше още 1-вото. Затова и често коефицента падаше до 1,50-1,60, но и можеше да хванеш лесно някой на около 1,80. Този сезон не знам дали са така.

А се зарибих скоро и по г/г и победа, където коефицентите са около 3-4.. дори до 5, но си струва доста. Особено ако госта е фаворит и бие лесно, домакина доста често вкарва почетен гол и носи добри пари. Няма да забравя Палермо и Ювентус тоя сезон. Бях го пуснал по тоя начин за гостите. Юве поведоха 3 или 4:0 и в 92 минута Чочката им наби с глава от корнер и хванах над 5 коефицент.

Като тегля чертата сигурно съм на минус от бетата, но защото играя и доста тъпотии ...

Разгледай Джей Лига 2 ;) Пусках ги преди няколко месеца и доста честокоефицентите за над 2.5 бяха около 2.00. Сега от новият им сезон свалиха коефицентите, а и мачовете им са рано сутрин и не съм ги тествал.
САМО ЦСКА!

Потребителски аватар
Micho
Забележка
Забележка

Мнение от Micho »

И един съвет - избягвайте разни "мики маус" отбори и първенства. Играйте само там, където сте добре информирани, познавате отделните играчи и треньорите.

Примерно вчера си гледам Наполи-Фиорентина, ама ги гледам за кеф и не виждам никаква възможност за игра. И в един момент треньора на Фиорентина прави двойна смяна - вади вътрешните централни халфове Весино и Оливейра, и пуска на тяхно място чистия централен Иличич и чистото крило Тейо. Викам си - "Охооо", и веднага влизам в Бета, слагам за още +1.5 гола в мача, и излезна за няколко минути. Те просто Фиорентина останаха без дефанзивни играчи в средата, само с нападатели и беше ясно, че тоя мач ще има поне още два гола.

Ей такава магия няма как да направя в някое идиотско първенство като шведското или австралийското. Просто няма начин. Ама в Италия познавам всички отбори.

Потребителски аватар
all-star11
Винаги Верен
Винаги Верен

Мнение от all-star11 »

Като цяло с изключение на тази моя любима Джей Лига 2 за над 2.5 и аз имам следното мото:

Не играя отбори на които не им знам цвета на екипите :D
САМО ЦСКА!

Kaloyanov
Вдига купата
Вдига купата

Мнение от Kaloyanov »

Пичове, отборът е Лас Палмас....Над 3.5 колкот щеш.... :P

Потребителски аватар
Micho
Забележка
Забележка

Мнение от Micho »

Пичове, запомнете от мен една мисъл, свързана с този дявоски бизнес. Имам си я принтирана и сложена на бюрото пред компютъра ми...

You don;t make money by picking winning bets. You make money by avoiding losers.

Tова е същината. По-малко игра, много повече селективност. Тръгнеш ли да играеп много, да се занимаваш с Австралия, Папуа Нова Гвинея, Виетнам и путки майни лиги, нямаш никакъв шанс.

През годината има толкова много очевидни и елементарни за печелен залози, дето и най-големият загубеняк може да иг види и да ги направи. Дори Дел Пиеро от форума може. Защо тогава почти всички губят от бетинга? Защото си пропиляват печалбите от тези очевидни и елементарни залози с тъпи игри на хазартни мачове. Майсторлъкът е да си ограничиш играта само до тези "лесни и очевидни залози". А ако ти трябва "тръпка" по време на мача, пий уиски с бира, или гледай мача на челна стойка. Но никога не бъркайте "тръпката" и "адреналина" с парите. Двете неща не трябва да имат НИЩО ОБЩО.

Гонзоу8
Модератор
Модератор
Регистриран: пет фев 24, 2017 2:57 pm

Мнение от Гонзоу8 »

Общо взето последните години и аз стигнах до изводите на Мичо.

Потребителски аватар
all-star11
Винаги Верен
Винаги Верен

Мнение от all-star11 »

Мда то и аз това го открих преди няколко ходини, но понякога пак се прецаквам...
САМО ЦСКА!

Kaloyanov
Вдига купата
Вдига купата

Мнение от Kaloyanov »

all-star11 написа: пон май 22, 2017 12:58 am Като цяло с изключение на тази моя любима Джей Лига 2 за над 2.5 и аз имам следното мото:

Не играя отбори на които не им знам цвета на екипите :D
Тея как ги сварваш не са ли рано сутринта? :fcska:

Потребителски аватар
ulf1113
Разпява агитката
Разпява агитката
Регистриран: пет фев 24, 2017 6:38 pm

Мнение от ulf1113 »

Micho написа: пон май 22, 2017 1:49 am Пичове, запомнете от мен една мисъл, свързана с този дявоски бизнес. Имам си я принтирана и сложена на бюрото пред компютъра ми...

You don;t make money by picking winning bets. You make money by avoiding losers.

Tова е същината. По-малко игра, много повече селективност. Тръгнеш ли да играеп много, да се занимаваш с Австралия, Папуа Нова Гвинея, Виетнам и путки майни лиги, нямаш никакъв шанс.

През годината има толкова много очевидни и елементарни за печелен залози, дето и най-големият загубеняк може да иг види и да ги направи. Дори Дел Пиеро от форума може. Защо тогава почти всички губят от бетинга? Защото си пропиляват печалбите от тези очевидни и елементарни залози с тъпи игри на хазартни мачове. Майсторлъкът е да си ограничиш играта само до тези "лесни и очевидни залози". А ако ти трябва "тръпка" по време на мача, пий уиски с бира, или гледай мача на челна стойка. Но никога не бъркайте "тръпката" и "адреналина" с парите. Двете неща не трябва да имат НИЩО ОБЩО.
Когато си прав си прав, аз съм си го казал и съм го признал, че всеки ден може да измисля един мач или фиш за около 2.0 коеф. Дали ще е един или ще са два мача по 1.50 няма значение в 90% от случаите печелят. Въпроса е след това, че започваш да се мислиш за бог и да залагаш на всеки мач и на всяка среща.
Примерен списък на срещите от уикенда.
Сутрин рано започват Джей лигата и К-класик и Австралия, после т 10.00 са китайците, до обяд си загбул или си направил малък стак зависи от късмета и дали кръговете са били добри, предимни залози за +1 гол, ако е на живо или залог за над 2,5 гола и г/г. А ако се познае и някой гол след 80 мин на 3 коеф е супер.
След това си започват европейските мачове и всякакви залози и системи, после след като си печелил и губил цял ден, особено ако си губил и адреналина те държи започваш да се оглеждаш за Бразилско, Аржентинско, Мексиканско и американско - тая година Тигре са ми любимци, ако са ми останали средства.

Австралия даваше предния сезон даваше над 80% от мачовече над 2,5 гола, тая година беше по-зле.

Цялата работа е много лоша и хазарта има причина да е болестно състояние на духа.
Мисля във филма Two for the Money (2005) беше казано много правилно, че печалбите не ни носят това удовлетворение, както загубите и слизането надолу по-спиралата и желанието да възвърнеш, контрираш или всички други неща, които правим за да се измъкнем от кръга на загубите, а най-ефективното и лесно е да спреш за седмица, две да си прочистиш ума и после пак да продължиш, ако искаш. Наистина чувстовто, когато губиш и манията да се върнеш обратно в играта е много по-голямо от удовлетворението да познаеш лесния мач за деня и да вземеш някой лев повече.
Няма туитър, няма фейсбук, САМО форум ЦСКА! :grin:

Kaloyanov
Вдига купата
Вдига купата

Мнение от Kaloyanov »

ulf1113 написа: пон май 22, 2017 11:44 am
Micho написа: пон май 22, 2017 1:49 am Пичове, запомнете от мен една мисъл, свързана с този дявоски бизнес. Имам си я принтирана и сложена на бюрото пред компютъра ми...

Цялата работа е много лоша и хазарта има причина да е болестно състояние на духа.
Мисля във филма Two for the Money (2005) беше казано много правилно, че печалбите не ни носят това удовлетворение, както загубите и слизането надолу по-спиралата и желанието да възвърнеш, контрираш или всички други неща, които правим за да се измъкнем от кръга на загубите, а най-ефективното и лесно е да спреш за седмица, две да си прочистиш ума и после пак да продължиш, ако искаш. Наистина чувстовто, когато губиш и манията да се върнеш обратно в играта е много по-голямо от удовлетворението да познаеш лесния мач за деня и да вземеш някой лев повече.
Е, тука си най-прав.Принципно си залагам най-много 2 пъти седмично...Та януари имаше няква мега серия...Бях пуснал 3 фиша наведнъж - и 3-те излязоха...После имах 1-2 издънки и след това 6 поредни успешни тиража.. :fuck: :shock: Ама нали знаеш, все някога те пуска по пързалката.. :tooth: :tooth: Като усетих, че почнаха да дънят, спрях за няколко седмици и хоп - на свежа глава си ми излезе това, което си мислех... :fi264: Така че, наистина, като се усети човек, че почва да се осира в залозите...Да спре за известно време...Аз добре, че усетих навреме. :D :lol:

Потребителски аватар
Micho
Забележка
Забележка

Мнение от Micho »

Пичове, малко урок как коефициент от 1.02 губи.... :fi298:

http://www.oddsportal.com/basketball/us ... -OGEeIjoi/

На полувремето Кливлънд са водили с 16 точки. Тогава предполагам, че коеф. за тях е бил 1.00000 (те. не се приемат изобщо залози). Импосибъл ис нафинг.

Потребителски аватар
Stoyan
Вдига купата
Вдига купата
Регистриран: съб фев 25, 2017 4:07 pm

Мнение от Stoyan »

Да сме още по-точни, 18 мин преди края водеха с 21 точки

Потребителски аватар
Spike
Винаги Верен
Винаги Верен
Регистриран: пет фев 24, 2017 12:59 pm

Мнение от Spike »

Мичо, да ти се оплача... Последните 2 мача на говедата, аз съм малкото Дел Пиеро в прогнозите за отбора от Виваком Арена.

Не може да излиза винаги обратния знак, дамуевамайката... Това вчера, а и на Герена беше супер нелогично... Ега умрат.
"Важното е не да си юнак за щяло и нещяло, ами да знаеш кога да се изтичаш"
Софроний Врачански, из "Летопис на смутното време"

Потребителски аватар
Flawless
Само минава
Само минава
Регистриран: пон фев 27, 2017 8:57 am

Мнение от Flawless »

През годината има толкова много очевидни и елементарни за печелен залози, дето и най-големият загубеняк може да иг види и да ги направи.
Здравейте, момчета! Най-после да видя такава тема у чворума. :fi264:

Напълно съм съгласен с Мичо. От моя опит съм забелязал, че издънките много често са топ мачовете за деня (т.е. такива, на които се залага най-масово). Напоследък пробвах и друга стратегия - играя гол/гол на такива мачове, за които смятам, че фаворитът е твърде надценен. От трите месеца, в които я изпробвах, стигнах до извода, че най-много wins имам в уикенди преди кръг от ШЛ/ЛЕ, както и когато фаворитът е гост, което не е никак изненадващо.

Също искам да попитам, ползвате ли сайтове/форуми за прогнози? Аз лично влизам от време на време във forum.bettingadvice.com и forum.punterslounge.com, понеже съм забелязал, че повечето юзъри там се стремят да дават обосновани прогнози. Сайтове за прогнози не ползвам, само за статистика (основно soccerway.com). Освен това, по този начин се ориентирам кои са най-масово залаганите мачове и знаци и гледам да ги избягвам.

Потребителски аватар
CSKA_a7x
Легенда
Легенда
Регистриран: пет фев 24, 2017 1:55 pm

Мнение от CSKA_a7x »

Spike написа: пон май 22, 2017 1:45 pm Мичо, да ти се оплача... Последните 2 мача на говедата, аз съм малкото Дел Пиеро в прогнозите за отбора от Виваком Арена.

Не може да излиза винаги обратния знак, дамуевамайката... Това вчера, а и на Герена беше супер нелогично... Ега умрат.
Значи, за следващия им мач пишеш, че бият ;)
Тази безгранична лудост, никога не ще умре!

Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win!"

Потребителски аватар
Spike
Винаги Верен
Винаги Верен
Регистриран: пет фев 24, 2017 12:59 pm

Мнение от Spike »

Бате, няма как да заложа, че говедата ще ни бият, нали би било шизофренично, но ти гарантирам, че ако сложа 2-ка, ги качваме на Мусала!
"Важното е не да си юнак за щяло и нещяло, ами да знаеш кога да се изтичаш"
Софроний Врачански, из "Летопис на смутното време"

Отговори