Професионален бокс

Потребителски аватар
Армеец_87
Разпява агитката
Разпява агитката
Регистриран: пет фев 24, 2017 4:02 pm

Професионален бокс

Мнение от Армеец_87 »

Ако не е за този раздел темата, преместете я където трябва.

Отново тотално смешен противник си е избрал Кубрат. Много се излага, много. Следващият му сигурно ще е Коко Тайсъна.

Потребителски аватар
MaRTo1233
Легенда
Легенда
Регистриран: пет фев 24, 2017 12:53 pm

Re: Професионален бокс

Мнение от MaRTo1233 »

Ами целта на Кобрата е да напълни Арена Армеец с такива дето четат Спортал, че това отново му е последния мач преди световната титла. А и ще понапълни отново джоба с кинти. То кой ли не изкара пари в тая зала. Боли го фара за бокса ...

Iv3rs0n
Гледа мача
Гледа мача
Регистриран: пет фев 24, 2017 2:30 pm

Мнение от Iv3rs0n »

То като цяло в профи-бокса много рядко се уреждат интересни, равностойни и стойностни двубои. Всичко е просто пари, реклама и изкуствено помпане на победни серии (с/без нокаут). Неслучайно и Джошуа пред година и нещо понатрупа актив срещу този.

Потребителски аватар
Sunset
Гледа мача
Гледа мача
Регистриран: съб фев 25, 2017 2:23 am

Мнение от Sunset »

Армеец_87 написа: ср мар 22, 2017 2:27 am Ако не е за този раздел темата, преместете я където трябва.

Отново тотално смешен противник си е избрал Кубрат. Много се излага, много. Следващият му сигурно ще е Коко Тайсъна.
Koко има да урежда сметки с онова говедо от Запада Сашо Пацов. :tooth:
"Но има, има Божи съд, о, свят развратен!
И страшен съдия: той бди!
Той глух е за звънтежа златен
и мисли и дела той знае отпреди!"

Kaloyanov
Вдига купата
Вдига купата
Регистриран: пет фев 24, 2017 8:15 pm

Мнение от Kaloyanov »

Баща ми вика, че отдавна не е виждал толкова бърз и рязко сменящ посоката боксьор.Евала на Джошуа..
ALEX_D_GREAT: Бия се с куките. Викам. Крещя. Боря се.

Гонзоу8
Модератор
Модератор
Регистриран: пет фев 24, 2017 2:57 pm

Мнение от Гонзоу8 »

Страшен мач.
Малко началото го изпуснах, защото се застъпи с интервюто на Ники Митов...ама след тва си го следях.
Всеки от двамата можеше да победи...и до последно не беше ясно.

П.П Я некой, дето по-разбира да каже...по точки кой щеше да бие ?

Kaloyanov
Вдига купата
Вдига купата

Мнение от Kaloyanov »

Тоя ъперкът в 10тия рунд реши све.Антъни Джошуа 19-19 нокаута..... :bow:

Потребителски аватар
MaRTo1233
Легенда
Легенда

Мнение от MaRTo1233 »

Мен само ми е чудно с какъв акъл Кубрат се бута за мач с Джошуа. Черния ще му прекрати и боксовата и шахматната кариера.

Гонзоу8
Модератор
Модератор
Регистриран: пет фев 24, 2017 2:57 pm

Мнение от Гонзоу8 »

MaRTo1233 написа: нед апр 30, 2017 1:12 am Черния ще му прекрати и боксовата и шахматната кариера.
Тва беше добро.. :fi264:
Бута се, колкото да си приказва.
Не вярвам да е толкова тъп, че да играе такъв мач.

Потребителски аватар
Анонимен
Гледа мача
Гледа мача
Регистриран: пет фев 24, 2017 10:47 pm

Мнение от Анонимен »

Никакъв шанс такъв мач да се случи. Кобрата няма да издържи и 3 рунда срещу Джошуа, говорим за боксьори от различна класа.

Kaloyanov
Вдига купата
Вдига купата

Мнение от Kaloyanov »

Преди като тренирах кикбокс на 6-тия месец ме пуснаха спаринг 2 минути с некъв 2 години по-малък...Имаше сума ти републикански титли и кви ли не купи...Не съм вярвал, ама на 30-40 секунда вече тотално не знаех къде съм...Добре, че беше тренировка и Старшията усети, че нещата отиват на зле и ни спря...Не ми се мисли кво щеше да стане ако беше продължил.Това би станало с Кобрата-Джошуа...Нашия ще иска спиране на двубоя... :)

Потребителски аватар
MaRTo1233
Легенда
Легенда

Мнение от MaRTo1233 »

Гонзоу8 написа: нед апр 30, 2017 1:09 am Страшен мач.
Малко началото го изпуснах, защото се застъпи с интервюто на Ники Митов...ама след тва си го следях.
Всеки от двамата можеше да победи...и до последно не беше ясно.

П.П Я некой, дето по-разбира да каже...по точки кой щеше да бие ?
Коефицентът на Кличко преди да почне 11 рунд беше 1,20 някъде срещу около 3 за Джошуа, така че май той водеше, но предполагам ще излезе скоро официално.

CSKA_ZavInagI
Винаги Верен
Винаги Верен
Регистриран: пон фев 27, 2017 5:06 pm

Мнение от CSKA_ZavInagI »

Джошуа е голяма машина ! Респект и за Кличко ,все пак е на 41 години , направо жал ми стана накрая колко бой изяде . Евентуален мач Джошуа-Уайлдър ще е уникален !

Потребителски аватар
tamo
Гледа мача
Гледа мача
Регистриран: пет фев 24, 2017 2:49 pm

Мнение от tamo »

Кличко си водеше по точки, но накрая младостта и хъса си казаха думата. Респект и за двамата, показаха сърце.

Потребителски аватар
mazzini
Официално предупреждение
Официално предупреждение
Регистриран: пет фев 24, 2017 9:17 pm

Мнение от mazzini »

Още в петият рунд го събори. Тогава викам на колегата, тоя ще го бие... След шестия, в който Джошуа падна в нокдаун, нещата отиваха по точки да приключи мача. Но в 11-я го уби от бой. Пулев кво изобщо го спрягате в изречение с Джошуа? Нали за Декември имаше предложение от щаба на англичанина? Нашият отказа и показа мускули срещу Питър. Снощният му противник преди две години е приключен във втория рунд от Джошуа...

Изпратено от моят 9003X с помощта на Tapatalk

"Обичан беше от милиони,
но от малцина бе разбран-
един играч невероятен,
с безкраен футболен талант."

ВЪН ГАНЧЕВ ОТ ЦСКА

Потребителски аватар
Sunset
Гледа мача
Гледа мача
Регистриран: съб фев 25, 2017 2:23 am

Мнение от Sunset »

tamo написа: нед апр 30, 2017 1:36 am Кличко си водеше по точки, но накрая младостта и хъса си казаха думата. Респект и за двамата, показаха сърце.
Изобщо не съм сигурен, че водеше по точки Пичко. Мачът беше равностоен. Джошуа взе рундовете преди да се пльосне на земята, педала взе тези след нокдауна на Джошуа, но като цяло, според мен, ако беше продължило така, щеше да бъде равен мач.
"Но има, има Божи съд, о, свят развратен!
И страшен съдия: той бди!
Той глух е за звънтежа златен
и мисли и дела той знае отпреди!"

Kirilov

Мнение от Kirilov »

Напълно равностоен мач до 11-тия рунд. Тогава вече Кличко издъхна и още след първия нокдаун беше ясно, че е свършен - оставаше повече от минута до гонга, а той не знаеше къде се намира.
Честито на Джошуа, приятно изненадан съм от него. Определено досега беше доста попрехвален, поне в моите очи.

Чакаме сблъсък между него и Уайлдър.

Потребителски аватар
paro24
Вдига купата
Вдига купата
Регистриран: съб фев 25, 2017 12:45 am

Мнение от paro24 »

Кличко водеше по точки като направи малко чудо още в рунда, в който падна в нокдаун обърна мача.
Джошуа се държеше на магия след удар брадичката и в шести рунд падна
в много тежък нокдаун и се изправи на 9-тото отброяване.
Кличко се подведе и вместо да го довърши реши да си играе както играеше срещу предишните слабаци,
но в 8 рунд Джошуа се окопити, но въпреки това губеше по точки в 10 рунд и тогава изригна в 11(явно са му казали, че вече губи),
тук беше тактическата грешка на Кличко, че не го задържа в клинч започна размяна на удари
и един малко случаен, но убийствен ъперкът за малко да отвинти главата на Кличко, ноправо щеше да му хвръкне главата,
след това беше лесно за негъра да го смели.

Потребителски аватар
Az123
Ще си купи билет
Ще си купи билет
Регистриран: чет мар 30, 2017 7:05 pm

Мнение от Az123 »

Преди 11я рунд Джошуа е водел с 3 точка според съдиите. И без нокаута, ако беше клинчил последните 2 рунда, щеше да си вземе мача със сплит дисижън.
Пулев най-вероятно ще се бие с Такам, ама и там няма много шанс. Единствено ако по накакъв начин нагодят мач срещу Глазков може да се надява на титла.

forever_red
Вдига купата
Вдига купата
Регистриран: пет фев 24, 2017 1:35 pm

Мнение от forever_red »

MaRTo1233 написа: нед апр 30, 2017 1:12 am Мен само ми е чудно с какъв акъл Кубрат се бута за мач с Джошуа. Черния ще му прекрати и боксовата и шахматната кариера.
:fi258: Хареса ми, но е и много вярно - нашият е луд да се набута срещу тоя!
Mia San Mia

Iv3rs0n
Гледа мача
Гледа мача

Мнение от Iv3rs0n »

Харесвам Ей Джей и го след от около 2 години и адски много се изкефих на снощното зрелище, обаче нека не се забравя, че той вчера победи 41-годишен боксьор, който беше 17 месеца извън ринга, загубил последния си двубой. Джошуа показа доста слабости вчера - определено няма много здрава брадичка, предишните му мачове свършваха до 4-ти рунд след мощните му атаки, но се видя, че ако опонентът му издържи на тях, в следващите рундове Джошуа няма въздух, смъква ръцете и си е жива мишена - за мен вчера един по-млад Кличко щеше да го приключи в 7-8-9 рунд. Пак адмирации към двамата - направиха паметен мач и играха много сърцато.

Потребителски аватар
Mourinho
Легенда
Легенда
Регистриран: пет фев 24, 2017 3:59 pm

Мнение от Mourinho »

Поздравления и за двамата. За мен лично Кличко изтърва мача. Подведе се по старата и вярна тактика да го бие по точки и в края изчакваше ли, но сбърка сериозно, което е изненадващо. Толкова е опитен и не довърши противника, когато му беше сервиран на тепсия, а реално сам го върна в мача. Джошуа е млад и си му пролича. Вчера дори бих казал, че само това го е измъкнало - гледах го на запис тая сутрин мача. Свали Кличко в петия рунд и едва ли не си помисли, че мачът е приключил. За мен той беше тотално шокиран, че Кличко не просто стана, а дори успя да го награби и да поеме инициативата. Младокът просто не очакваше въобще да се случи това и загуби всякаква дисциплина, и допусна груби грешки. Оттам нататък си бе груба грешка на Кличко, че не използва набраната инерция и нокдауна от шестия рунд, за да довърши противника в седмия или осмия. После вече и възрастта си каза думата.

Все пак, поздравления и за двамата, а нашият Кубрат по-добре да не се бута сред тия пичове, щото няма да свърши добре.
draki написа:
Време е за жертвоприношения, да изтръгнем сърцето на СС, пред олтара на божествения СМ!
Изперкахте тотално!

AiVaRl
Винаги Верен
Винаги Верен
Регистриран: пет фев 24, 2017 3:49 pm

Мнение от AiVaRl »

Страхотен мач, адмирации и на двамата за мъжеството, уважението и играта. Очаквам бъдещ мач между Джошуа и Деонтей Уайлдер , в който си мисля, че американеца ще го вземе. Но нашето момче, по-хубаво да седи далече от мач, който би прекратил кариерата му. А и междудругото някъде четох, че имало клауза при загуба на Кличко, да има реванш между двамата.

Потребителски аватар
Mourinho
Легенда
Легенда
Регистриран: пет фев 24, 2017 3:59 pm

Мнение от Mourinho »

В интервюто след мача и на пресконференцията гледам, че Кличко няколко пъти споменава, че в договора, който са подписали има клауза за реванш.
draki написа:
Време е за жертвоприношения, да изтръгнем сърцето на СС, пред олтара на божествения СМ!
Изперкахте тотално!

Iv3rs0n
Гледа мача
Гледа мача

Мнение от Iv3rs0n »

:arrwu:

Да, Кличко след мача каза, че има клауза за реванш, но ще помисли - доста вероятно е да се откаже според мен.

Kaloyanov
Вдига купата
Вдига купата

Мнение от Kaloyanov »

Пулев ако играе с Джошуа е нокаутиран още до 3-4 рунд... :)

Kaloyanov
Вдига купата
Вдига купата

Мнение от Kaloyanov »

А и нашият ми опротивя последно време...ГолЕм патриот и той почна да го раздава..Вчера като гледах какво уважение и респект имаше м/у двамата най-добри боксьори на света към момента....И само се сетете как на нашата тъпа пръчка светът и беше виновен, която ръкавиците и били малки, ринга тесен, хуя - крив и т.н. ...Свалиха го 2-3 пъти до 4-тия рунд и дори след мача не показа никакво уважение към Кличко...Затова и никога няма да е най-добрият.

Потребителски аватар
stannn
АРМЕЕЦ
АРМЕЕЦ
Регистриран: пет фев 24, 2017 2:25 pm

Мнение от stannn »

Пулев е по добре да не си подритва здравната книжка. Тоя църния ще го схруска още на загрявката. Просто разликата е от небето до земята между двамата.

Потребителски аватар
mazzini
Официално предупреждение
Официално предупреждение
Регистриран: пет фев 24, 2017 9:17 pm

Мнение от mazzini »

Нашият нито сила на удара има, нито техника, на всичкото отгоре е и толуп, стои на едно мяста, движейки краката все едно играе ръченица... 2-3 рунда и ще е подут като шиник.
"Обичан беше от милиони,
но от малцина бе разбран-
един играч невероятен,
с безкраен футболен талант."

ВЪН ГАНЧЕВ ОТ ЦСКА

Потребителски аватар
Армеец_87
Разпява агитката
Разпява агитката
Регистриран: пет фев 24, 2017 4:02 pm

Мнение от Армеец_87 »

Kirilov написа: нед апр 30, 2017 2:09 amЧестито на Джошуа, приятно изненадан съм от него. Определено досега беше доста попрехвален, поне в моите очи.

Чакаме сблъсък между него и Уайлдър.
Не е попрехвален Джошуа, винаги е било ясно, че е огромен талант. Въпросителната около него беше дали не е още зелен. Прехваленият е Уайлдър, с когото Джошуа ще измете ринга, ако се случи такъв мач.

За Кубрат всъщност нещата се нареждат добре. Джошуа сигурно ще търси по-доходоносни противници и ще оваканти IBF кoлана, за който ще насрочат мач между Пулев и някой на неговото ниво. Хем ще има реален шанс да се добере до световна титла, хем ще отърве побоя от Джошуа на този етап. В по-далечно бъдеще, ако е взел колана, вече може и да кешира за последно срещу него и да се оттегли да си харчи парите с Андреа.

Отговори