Fantasy Premier League

Всичко за футбола в Европа и Света.
AiVaRl
Винаги Верен
Винаги Верен
Регистриран: пет фев 24, 2017 3:49 pm

Re: Fantasy Premier League

Мнение от AiVaRl »

Micho написа: вт юли 20, 2021 11:35 pm
Хмммм.....Абе, много хора ли играят? На официалното Фентъзи мисля, че имам потенциал да съм в топ 50К, а ако ми тръгне играта - в топ 10К. Но там са 8 милиона участника.
Колко участват тук?
Реално не са много хората, има си и таван, за ВЛ пише, че е 60241 seats. Като един човек може да има повече отбори, не съм чел правилата, но за ЕП беше до 100 на човек.

Гонзоу8
Модератор
Модератор
Регистриран: пет фев 24, 2017 2:57 pm

Мнение от Гонзоу8 »

Micho написа: вт юли 20, 2021 11:35 pm
Хмммм.....Абе, много хора ли играят? На официалното Фентъзи мисля, че имам потенциал да съм в топ 50К, а ако ми тръгне играта - в топ 10К. Но там са 8 милиона участника.

Колко участват тук?
За Еврото бяха към 35 000, предполагам и тук ще е нещо такова. Имай предвид обаче, че нивото е доста по-високо. Тук няма хора, които си заебават отбора след кръг 1. Ако в официалната игра броят на "слабаците" е над 90%, то тука е под 10%.

Потребителски аватар
bobbyfm
Забележка
Забележка
Регистриран: пет фев 24, 2017 2:22 pm

Мнение от bobbyfm »

CSKASofia1948 написа: вт юни 22, 2021 5:59 pm Подновил съм форумната лига. Вече участвали ще бъдат вкарани автоматично след като си направят отбор(освен ако не са с нова регистрация), а други желаещи да се присъединят могат да пишат тук, за да им изпратя кода.
Привет, да те помоля да ми пратиш код за лигата?

chakarti_1976
Гледа мача
Гледа мача
Регистриран: чет мар 02, 2017 1:50 pm

Мнение от chakarti_1976 »

Привет, моля те ми пратиш и на мен кода за лигата

Micho
Втора забележка
Втора забележка
Регистриран: чет мар 02, 2017 1:50 am

Мнение от Micho »

Не може ли кода да се пусне тук?

Morridinq
Новобранец
Регистриран: съб юни 09, 2018 3:11 pm

Мнение от Morridinq »

Ако може кода за лигата :drunk: .

RED FIGHT
Винаги Верен
Винаги Верен
Регистриран: съб окт 14, 2017 1:22 pm

Мнение от RED FIGHT »

Кой има Бруно Фернандес капитан? :smoking:
"По-скоро купона, поркането, курвите и пурите.
Но пък акъл да ръсиш си на първа линия.
МозАк."

Потребителски аватар
bobbyfm
Забележка
Забележка
Регистриран: пет фев 24, 2017 2:22 pm

Мнение от bobbyfm »

аз :D

Kirilov

Мнение от Kirilov »

Гонзоу8 написа: пон май 24, 2021 2:53 pm
redMarti написа: пон май 24, 2021 11:21 am Аз вече съм спретнал отбор за Еврото, така че ако има желаещи да правим лига, ще се включа.
За тези, които ще играят Еврото и са хазартно настроени.
Fanteam организират фентъзи игра с награден фонд над 1 млн. евро. Входът е 23 евро.
New £25k ‘single highest gameweek’ side game 🎯

Автоматично ли участваш за тази игра?

Гонзоу8
Модератор
Модератор
Регистриран: пет фев 24, 2017 2:57 pm

Мнение от Гонзоу8 »

Не знам какво е това.

Потребителски аватар
Mourinho
Легенда
Легенда
Регистриран: пет фев 24, 2017 3:59 pm

Мнение от Mourinho »

Споменавал ли съм скоро, че това изключително гнусна и джендърска игра. Един приятел му сложиха акаунта под въпрос, защото използвал името на Букайо Сака, като име на отбора си. Радвам се, че спрях участието си в тая помия. Очаквам скоро победителят задължително да трябва да признава ЛГБТ ценностите и да се клани на различните раси.
draki написа:
Време е за жертвоприношения, да изтръгнем сърцето на СС, пред олтара на божествения СМ!
Изперкахте тотално!

Boj
Гледа мача
Гледа мача
Регистриран: чет авг 09, 2018 11:16 pm

Мнение от Boj »

Mourinho написа: нед авг 15, 2021 10:09 am Споменавал ли съм скоро, че това изключително гнусна и джендърска игра. Един приятел му сложиха акаунта под въпрос, защото използвал името на Букайо Сака, като име на отбора си. Радвам се, че спрях участието си в тая помия. Очаквам скоро победителят задължително да трябва да признава ЛГБТ ценностите и да се клани на различните раси.
И аз ги спрях след скандала с нашия победител. Квадратните глави не ме заслужават!

AiVaRl
Винаги Верен
Винаги Верен

Мнение от AiVaRl »

Да живее Fan Team-a!

Micho
Втора забележка
Втора забележка

Мнение от Micho »

С Марто Томчев (не помня кой юзър беше) за втора поредна година правим ебаси и оспорваната битка за 2-рото място във форумната лига - яко сме се захапали, всеки кръг има обрати. Иначе първото място си е резерве за Red Domination.

Потребителски аватар
bld71
Вдига купата
Вдига купата
Регистриран: пет фев 24, 2017 2:45 pm

Мнение от bld71 »

RedMarti ;)

Micho
Втора забележка
Втора забележка

Мнение от Micho »

Red Domination е Лудогорец на нашия форум. :fi264:

Потребителски аватар
redMarti
Легенда
Легенда
Регистриран: пет фев 24, 2017 2:14 pm

Мнение от redMarti »

Micho написа: нед май 01, 2022 2:28 pm С Марто Томчев (не помня кой юзър беше) за втора поредна година правим ебаси и оспорваната битка за 2-рото място във форумната лига - яко сме се захапали, всеки кръг има обрати. Иначе първото място си е резерве за Red Domination.
Изклати ме тоя кръг, няма да мога да се върна в борбата вече :beer: А Red Domination е абсолютна машина. Дано участва в разни лиги за пари, че си ги заслужава момчето!
AiVaRl написа: пон авг 16, 2021 12:08 pm Да живее Fan Team-a!
Между другото, как е фентъзито там? С какви точки сте горе долу, тези които сте в наградния фонд? Да преценя дали си заслужава да се вглъбявам за догодина :fi264:

AiVaRl
Винаги Верен
Винаги Верен

Мнение от AiVaRl »

Честно казано се представям сходно с другите фентъзи, имам около 2100 точки. И съм 17000 от към 38000 играчи, което не е добро представяне. Допусках доста грешки, объркани капитани, резерви с много точки ( Във Fan Team Няма Free Hit и Bench Boost и троен капитан ) Във Fan Team точкуването е малко различно, няма играчи на мача там с бонус 1,2,3 точки, но за сметка на това дава 0.4 за точен удар на халф или нападател, 0.6 точен удар за защитник, както и ако халф или нападател е изиграл цял мач дава 1 точка отгоре, за победа дава 0.3 на играч, за направено нарушение от което е станал гол се отнемат 2 точки.

Това е топ 10 класирането с хубавите награди. Тука това е офертата, ако си сериозен играч си вкарваш дооста отбори и обираш наградите и както е в момента, доста често първите места се заемат от един и същи човек, май на човек можеше до 100 отбора да регистрираш.

Изображение

На това ниво примерно да влизаш в парите

Около 2344 точки са необходими.

Изображение

Наградите са до 5000 място

Последните места в парите носят по 46 долара.

Първите места грам не са лоши...

Изображение

Потребителски аватар
redMarti
Легенда
Легенда

Мнение от redMarti »

Де Бройне с тия 4 гола ми прееба всички стратегии, които имах за края на сезона :D

Догодина очаквам да е още по интересно. Много трудно ще се получават така наречените template teams, според мен. С Халанд, Салах, Сон, Кейн, Де Бройне, Трент, Мане, че дори и Диаз доста сериозни компромиси ще трябва да се правят за хубави, балансирани отбори. А тепърва ще започва трансферния прозорец, така че не се знае още кой ще бъде привлечен и в Арсенал, и в Юнайтед.

Сега малко почивка и след няколко месеца, който прави лигата тук да пуска пак кода!

Потребителски аватар
redMarti
Легенда
Легенда

Мнение от redMarti »

Играта е вече активна, но имайте предвид, че се минава нова верификация и още на 2рата стъпка може да чакате 30-40 минути да ви пратят линк за потвърждение на мейла (не цъкайте 100 пъти resend, защото после ще ви се напълни пощата :D ).

Доста са завишени цените на някои от миналогодишните играчи като Боуен и Сака, и поне на първо четене няма нови "перли" от по 4 милиона като Ливраменто. Жота и Хаверц са направени нападатели, Сон е 12 милиона...като цяло има промени.

Micho
Втора забележка
Втора забележка

Мнение от Micho »

То нашето Фентъзи е по предвидимо от А група. Ред Доминейшън (Лудогорец) ще е убедителен шампион, аз и РедМарти (ЦСКА и Левски - или обратното) ще се борим за второто място.

Отговори