Мъжки отбор на ВК ЦСКА

Тук си коментираме нашите си волейболисти
Потребителски аватар
nedelko
Винаги Верен
Винаги Верен
Регистриран: съб апр 22, 2017 10:41 pm

Re: Мъжки отбор на ВК ЦСКА

Мнение от nedelko » вт юни 02, 2020 6:05 pm

ЦСКА - Търговище написа:
вт юни 02, 2020 3:00 pm
Един по един спортовете на ЦСКА биват затривани, година след година.

Точно затова имах надежда, че при Ганчев ще се стабилизира не само футболния клуб, а и останалите спортове. Очевидно няма възможност да помага на всички, разочарован съм, но няма как да се сърдя.

То да се молим да остане поне във футбола, че хвърли ли кърпата, ще има да ни се обяснява, че за нас няма кандидат спонсори, да се оправяме....

Потребителски аватар
Zerobyte
Модератор
Модератор
Регистриран: пет фев 24, 2017 3:17 pm

Мнение от Zerobyte » чет яну 21, 2021 12:33 pm

Армейци,
Добре познатата ни карта "100 сърца за ЦСКА" е на пазара за осма поредна година. Различното този път е, че пластиката може да бъде ползвана и като платежен инструмент - нещо, непознато досега като услуга в родния ни спорт! Картата струва 20 лв. и е свързана със сметка (IBAN), която предоставя на притежателя си следните възможности:
➡️Да получава пари от заплата, пенсия, наем, обезщетения, хонорари
➡️Да внася средства, когато пожелае на всяка каса на EasyPay в страната
➡️Да получава парични преводи, директно в картата
➡️Да тегли пари в брой от всеки банкомат в България
➡️Да плаща в търговски обекти в цяла България
➡️Да получава печалби от сайтове за спортни залози и игри
Освен всичко това, всеки картодържател може да ползва следните предимства:
➡️Без такса за издаване и без такса за поддръжка на сметка
➡️Две безплатни тегления на банкомат в България месечно
➡️Без такси за плащане в търговски обекти
➡️Проследяване на наличност по картата и движения по сметката във Viber
➡️Възможност за въртене Колелото на печалбите и получаване на награди след всяко плащане с картата
➡️Обслужване в 2500 каси в цялата страна
Картата може да бъде закупена от 65 офиса на EasyPay в цялата страна, като пълният списък можете да видите на сайта cskavolley.org или чрез предварителна заявка за закупуване отново на същия сайт, попълвайки онлайн формата.
Апелираме към всички вас да помогнем отново на Сашо Попов и момчетата му в тези трудни времена, закупувайки си поредния качествен продукт от армейци за армейци. Нека покажем силата на обединената червена общност още веднъж!
САМО ЦСКА!
ABSOLUTUM DOMINUM 1948

Boj
Гледа мача
Гледа мача
Регистриран: чет авг 09, 2018 11:16 pm

Мнение от Boj » чет яну 21, 2021 3:46 pm

Супер оферта е тази карта! Въпреки че имам няколко, мисля дали поръчам и тази и да си я ползвам като платежно средство.

Потребителски аватар
MaRTo1233
Легенда
Легенда
Регистриран: пет фев 24, 2017 12:53 pm

Мнение от MaRTo1233 » пон мар 29, 2021 7:16 pm

Сашо Попов в Хебър

Потребителски аватар
rora
Модератор
Модератор
Регистриран: пет фев 24, 2017 3:10 pm

Мнение от rora » пон мар 29, 2021 8:55 pm

Живот! Превратности! Натиск!
Толкова дълга борба, толкова любов, толкова отдаденост!
Правеше го, заради нас, заради пълните трибуни.
:bow: :bow: :bow:

Най-прозаичното е възможността да се оцелее, да се съществува, дори.
Поклон, Сашо!
Ще те аплодираме отново при нас!
Само ЦСКА!®

Boj
Гледа мача
Гледа мача

Мнение от Boj » пон мар 29, 2021 9:11 pm

Доколкото разбирам е само до края на сезона и то след като ние вече сме приключили участието си в първенството. Нека изкара някой лев човекът и да е жив и здрав. Една легенда!

Потребителски аватар
ЦСКА - Търговище
Разпява агитката
Разпява агитката
Регистриран: пет фев 24, 2017 4:55 pm

Мнение от ЦСКА - Търговище » ср мар 31, 2021 12:37 pm

Много неприятно е това, което се случва във волейбола ни. Както са тръгнали нещата догодина ше стане като в баскетбола - неадекватен мъжки и отсъстващ такъв женски отбор. Много жалко, дано се намери някакво решение, но не мога да преценя какво е вече адекватното.

Когато отидох да си взема карта "100 сърца за ЦСКА" го направих по навик, както и с тази на футболния клуб вече. Служителката в офиса не знаеше какво точно да направи, защото бях първия в този конкретно офис, който има подобно искане, а отидох чак в края на януари. Та и по тази линия не изглеждат оптимистично нещата.
И не забравяй никога, че целият живот сме си го отдали на теб и че любовта към теб е несравнима с нищо друго на този свят. Ти ни научи да живеем, а ние никога няма да те оставим да умреш! ЦСКА СОФИЯ

Потребителски аватар
nedelko
Винаги Верен
Винаги Верен

Мнение от nedelko » ср мар 31, 2021 2:25 pm

Следващия е футбола!

mopper
Гледа мача
Гледа мача
Регистриран: пет фев 24, 2017 1:55 pm

Мнение от mopper » ср мар 31, 2021 2:33 pm

Къде е Любо Ганев, къде са другите? Не им пука ли?

Потребителски аватар
nedelko
Винаги Верен
Винаги Верен

Мнение от nedelko » ср мар 31, 2021 3:04 pm

Там де беха всички футболисти когато ни взех лиценза!

Потребителски аватар
Венко
Винаги Верен
Винаги Верен
Регистриран: пет фев 24, 2017 4:46 pm

Мнение от Венко » съб апр 17, 2021 2:08 pm

ЦСКА трябва и ще има бъдеще, но въпросът вече опира до справедливост, категоричен е специалистът

Александър Попов говори за “Тема Спорт” ден след историческата титла на Хебър. Президентът на ЦСКА пое тигрите преди 18 дни, за да ги изведе до върха в родния волейбол. Освен за успеха на тима от Пазарджик, той коментира и ситуацията около червените, която продължава да е доста тревожна.

- Г-н Попов, нека започнем от общата картина – какво означава тази титла на Хебър за българския волейбол и за Пазарджик като град?

- След като е първа за Хебър – за всички хора, които са свързани с този проект е много важна. Усетих го за малкото време, в което съм в града. За мен беше шок това, че цял град може да си поставя цели и да ги преследва. Това, с дейното участие на кмета. Това означава, че такъв модел е не само възможен, а е приложим навсякъде. Един град е избрал флагманът му да бъде волейбол, друг ще посочи баскетбол, трети – театър… Явно че има начин нещата да се случват. Големият въпрос е какво се случва със София?! Определено е важно за цялата спортна общественост това, което се случи.

- Ще има ли “всяко чудо за три дни”, или този проект има още накъде да се развива? Питам и по отношение категоричния успех над Нефтохимик, който 4 поредни години ликуваше със златните отличия и бе фаворит в тази серия, с оглед наистина много класната селекция, изградена от български национали.

- Това са два въпроса. Първо – да, със сигурност ще продължи. При това ще се развива в много по-голям обем, което е впечатляващо. За мен е наистина шок. Процесът в Пазарджик ще продължи, а докаде ще се развие е друг въпрос. Там има идея – градът да се гордее със спорта си. На другия въпрос – да, Нефтохимик дълги години доминира в България. Говоря го от първо лице, защото преди няколко години, когато имахме възможност да направим добър отбор в ЦСКА, бяхме на фронтовата линия и те ни отстраняваха постоянно. Знам тяхната стойност и на цялата организация – те са много високи. Беше естествено да спечелят титлата, защото победиха Хебър за Купата и за Суперкупата. Събрани са много класни състезатели, доказали се – първо като спортисти и второ като личности, които имат отборна химия, която бе най-силната им черта. Поради тази причина успехът на Хебър е още по-сладък.

- Глътка свеж въздух ли е за българския волейбол един нов шампион?

- Зависи от гледната точка. За Бургас не е, докато за Пезарджик е. Винаги когато се правят инвестиции и се бориш мъжки на спортното поле, това води до дивидент за целия български волейбол.

- Какво обаче означава за вас тази титла?

- Разбира се, усещането е различно. Не съм бил в такава ситуация, а и малко хора са били. Аз казах още преди 18 дни, че дойдох, за да помогна. Преди няколко месеца получих предложение да водя Хебър и в момента, в който с ЦСКА отпаднахме от борбата, реших, че това е начин да се отблагодаря на добрите думи на ръководството на клуба, и да се опитам да помогна. Да, беше голям риск и в личен план. При евентуален провал нямаше да нося пълната отговорност, защото не съм водил подготовката, но за мен усещането щеше да е различно. Получи се така, че това се превърна и във възможност да се разшуми за проблемите на ЦСКА и спорта в София. Наистина това се случи, армейската общност се активира. Голяма част от спортната общественост дълги години свикнаха, че ЦСКА има проблеми, но си ги решават по някакъв начин.

- И печелят мачове, така че “не е проблем, че има проблем”…

- Именно. Така в един момент започна да се неглижира проблема. За всеки друг клуб, без значение откъде е, би означавало край на съществуване. Но ЦСКА продължава вече толкова време да решава незнайно как такива ситуации. Това не може да продължава вечно. Исках да го покажа. Силите на всички в клуба са към края си. Защото има проблеми – не са само финансови, свързани са със залата. Не е възможно това да не може да се реши.

- Ще помогне ли тази титла, като допълнителна доза самочувствие, да продължите борбата за ЦСКА?

- Не съм страдал от липса на самочувствие. Приказвах по-малко пред обществеността, но знам какво и как се прави в ЦСКА, така че това ми е давало самочувствие. Това е проблем на българския волейбол и трябва да бъде решен.

- Конкретно за армейската общност – получихте ли вече индикация, че проблемите могат да бъдат решени?

- Получих много обаждания, няма да крия. Но не са конкретни. Въпросът е, че проблемът трябва да бъде сложен на масата и срам-несрам да се признае. Много хора ми се обадиха, не за да ме поздравят за титлата, а за да се интересуват от проблема. Тази съпричастност е много важна.

- Тя е важна, но сега пред вас става още по-сложно. Ако не бяхте спечелили титлата – обратно в ЦСКА и всичко по старому. А сега?

- Не е точно така. Пред мен не е имало условия, при идването ми в Хебър. Титлата не е била като задължение. Аз съм очарован от организацията. Трябва да кажа, че хората тук, в Пазарджик, се отнасят към Хебър както беше отношението към ЦСКА преди 40 години. Това е похвално. Институционално, емоционално и всякак – в Пазарджик сега ми напомнят за ЦСКА отпреди гоини. Работят за една цел – първото място, всички като един. Това е въздействащо.

- Става ли още по-сложен казусът за вас?

- Той е такъв от много дълго време.

- Колко време може да се чака и да се търси, за да се знае дали ЦСКА има бъдеще?

- ЦСКА трябва да има бъдеще. Това не подлежи на въпрос. В най-лошия вариант положението в клуба ще е такова, каквото бе досега. Но това вече никой не го иска. Не става въпрос за пари, а за справедливост. Може би феновете много точно намериха слоган за кампанията си. Не съм конкретен, надявайки се на нормалност и чуваемост, за да не стават големи скандали. Но ако кажа “право куме в очи” нещата, както са, цялата общественост ще занемее за ситуацията, в която се намира волейболния клуб. Но всяко нещо с времето си. Всичко бе катализатор на емоции.

Много благодаря на Хебър за възможността да водим такива интервюта, защото иначе темата “ЦСКА” щеше да бъде спомената сигурно чак септември. Нека не бъркаме нещата. Щастлив съм от успеха на Хебър, от усилията на ръководството и лично на кмета, както и в не малка степен на момчетата, които за краткото време заедно си отвориха съзнанието, за да чуят това, което им казвам и да го направят. Случиха се много хубави неща и нека ЦСКА сега да е втора тема, а скоро ще стане и първа.

Хари ЛАТИФЯН, в."Тема Спорт"
Вън боклуците от ЦСКА!

Потребителски аватар
ЦСКА - Търговище
Разпява агитката
Разпява агитката
Регистриран: пет фев 24, 2017 4:55 pm

Мнение от ЦСКА - Търговище » чет апр 22, 2021 1:17 pm

И не забравяй никога, че целият живот сме си го отдали на теб и че любовта към теб е несравнима с нищо друго на този свят. Ти ни научи да живеем, а ние никога няма да те оставим да умреш! ЦСКА СОФИЯ

Потребителски аватар
re_di_roma
Вдига купата
Вдига купата
Регистриран: нед фев 26, 2017 6:51 pm

Мнение от re_di_roma » пет апр 23, 2021 3:30 pm

Браво на близнаците,лошо че много малко хора си дават сметка какъв труд полагат и че гледанията и абонатите им трябват за гръб ,когато искат интервю с някого ,или да направят някакво видео,не за някаква печалба.
Сме по-задружни, по-добри,
в сърцата огън ни гори
с по-силна воля от преди
дойде, видя и победи

Потребителски аватар
Zerobyte
Модератор
Модератор
Регистриран: пет фев 24, 2017 3:17 pm

Мнение от Zerobyte » нед май 02, 2021 10:36 am

Стефан Ралчев написа:В навечерието на Възкресение Христово волейболният ЦСКА възкръсна още веднъж. На първо място заради решението, което взе Сашо Попов - да остане верен на червената кауза. Колко дълго още ще трае това Възкресение - не се наемам да кажа. Признавам си - не знам. Надявам се да е по-дълго. Но бъдете убедени, че този процес няма да е вечен. Този клуб колкото и магически да е, трудно ще продължи по този начин. Сашо Попов може няколко десетилетия да играе ролята на фокусник, но дори и на най-добрите реквизитът им остарява и от шапката спира да изскача зайчето. Тук въпросът е кога най-после ще се намери някакво дългосрочно, ако не генерално, решение за съдбата на този велик клуб. Защото това, което прави "червеният" генерал Попов в момента спасява армията. Но временно! Честно - чудя му се как не се умори. Сигурно се е уморил, писнало му е. Писнало му е в последните години името на ЦСКА да се свързва с борба за оцеляване, а не в битки за трофеи. Но той не се оплака нито веднъж. Винаги говори хладно, умерено и без емоция. И се захваща - ще произвеждат брандирана бира, вино, етикети, абонаментни карти и какво ли още не, за да спасят временно червената армия. Вярно - армия с пооредели редици, но армия с кауза. Може да ви се струват високопарни и емоционални думи - армия, кауза, генерал... Питате се кой в днешно време има кауза и се бори за нещо?! Има такива хора, повярвайте ми.

Сашо Попов е рядко срещана птица в българския спорт. За мен единствената. Знаете ли с решението Сашо Попов да остане в ЦСКА какво означава?! Означава, че избира да остане в София, в залата, която утре може да не съществува, в мизерните тоалетни и в клуба без пукнат лев. В Пазарджик Сашо нямаше да има нито един от тези проблеми и само за две седмици той видя какво е да работиш в нормална обстановка, защото Хебър е истински професионален клуб. Клуб със страхотно ръководство, с подкрепа на общината и на целия град. И Сашо го видя - за две седмици помогна да бъде спечелена историческа шампионска титла за Пазарджик и първа в новата история на клуба и града. Попов спокойно можеше да предпочете добрите условия и възможността да печели трофеи с Хебър. Надявам се не сте забравили, че Сашо е човек - един обикновен човек. Който има семейство, близки, роднини. И той най-вероятно има нужда от едни простички неща - нормална обстановка за работа, спокойствие, пари. Не милиони, но средства, за да знае, че днес работата му е да тренира отбора, да покаже нещо до мрежата, а не да очаква някой да дойде да сложи катинар на залата в София или да дойде поредната неплатена сметка! Знаете ли колко спортни ръководители или треньори биха се отказали от мекото и лекото, за да се борят с вятърни мелници?! Аз не се сещам за много такива! Оставайки в ЦСКА, Сашо Попов вдъхва надежда, че славният клуб ще го има. Как, къде и в какъв състав - не знам, но ще го има.

Знаете ли, Сашо Попов не харесва особено много такива приказки. Вече доста години минават всякакви хора в ежедневието му, потупват го по рамото и се учудват как се справя. Питат го: "Ей, Сашо, как се справяш?! Ако не си ти - няма да има ЦСКА... Браво, Сашо..." Браво, ама с браво ЦСКА не се държи жив. Настъпи моментът, в който да бъдат решени по-генерални въпроси около съдбата на този клуб. Да, феновете могат да помогнат и е редно да бъдат още по-активни в подкрепата към Сашо Попов и ЦСКА. Медиите също могат да помогнат. Но важни са други отговорни фактори. Една от тях е федерацията по волейбол начело с Любо Ганев, когото безкрайно уважавам. Знам, че всеки президент се пази да помага на един или друг клуб. Но Сашо Попов не търси чанти с пари от федерацията, търси съдействие и разговори. Защото съм убеден, че когато има желание, има и начини. Този въпрос със залата виси със страшна сила. Сашо Попов няма да си я занесе вкъщи тази зала, нали в нея ще тренират и играят български деца. Утре, когато станат първи и спечелят някъде медали по света, ще се гордеем и гордеят с тях. Да де, но докато станат първи по света, на бензиностанцията до залата на 4-ти километър ли да тренират?!

Сигурен съм, че ако има желание, може да се стигне до конструктивни разговори и със Столична Община, и с държавата. Това е техен плюс, от който винаги могат да спечелят. Защото не знам дали осъзнават, че да помогнат на волейболен клуб от село в Сливенско или Добричко е едно, но ако го направят с ЦСКА, е съвсем друго. И те го знаят и отлично разбират какъв би бил ефектът... Това са желанията на волейболния ЦСКА в навечерието на Възкресение. Зала! Толкова ли е много?! Просто една зала с изяснен статут, която да е дом на стотици деца и състезатели. Защото с наличието на зала ще може да бъде разговаряно със спонсори и фирми. Може да се стъпи на по-здрава основа, да бъде направено нещо дългосрочно. Нищо повече. За повече Сашо Попов отдавна е доказал, че няма равен...
:thmbup: :fan:
ABSOLUTUM DOMINUM 1948

Потребителски аватар
Armeec_NS
Вдига купата
Вдига купата
Регистриран: съб фев 25, 2017 6:41 pm

Мнение от Armeec_NS » вт май 18, 2021 7:21 pm

Съдът е отхвърлил измидлената глоба на Хиполенд! :fan: Хой за дебилните ратаи на Тиквоча! :fuck:

just fan
Гледа мача
Гледа мача
Регистриран: пет фев 24, 2017 1:56 pm

Мнение от just fan » пет май 28, 2021 4:45 pm

Изграждане на нова зала, работа с детско-юношеската школа и връщане на ЦСКА на върха в България, обещаха президентът на ВК ЦСКА Александър Попов и новият основен партньор на тима фирма "Сънотех", която освен финансово, ще подпомага клуба и с мениджмънт и управление.

"Чакането свърши, търпението си заслужаваше. Дойде времето да обявим стратегически партньор в ЦСКА. Това е фирма Сънотех със собственик и управител Калоян Величков, с чиято подкрепа ще започнем възраждането на нашия клуб", обяви на пресконференция днес Попов. "Обединили сме се върху някои базисни неща - фирма Сънотех е голяма, международна, прозрачна и пълна с ентусиазъм. Смятам, че същите качества предразполага нашият клуб. Ние бяхме големи, сме големи, най-големите международни успехи във всички видео спорт са свързани с ЦСКА. Прозрачни сме, през толкова много години на трудности, винаги честно и откровено сме споделяли настоящето и бъдещето на ЦСКА, а за ентусиазъм да не говорим. Надявам се, че сме намерили дългосрочен партньор, с който мечтата на всички фенове да се реализира колкото може по-бързо", допълни той.

"Обединени сме в няколко аспекта от бъдещата ни работа. Започваме да работим по два фундамента в спортната работа в един клуб, по начина, по който трябва да се направят нещата. Обединени сме да започнем да мислим сериозно за материалната база и още по-сериозно за детско-юношекста школа. Когато сме напът да оправим тези два много важни компонента, ще дойде време и за бъдещите успехи на представителните ни тимове, мъже и жени. Гарантирам ви, че съвсем скоро, много по-бързо отколкото на наши съперници през годините е коствало, да се върнем там, където всички очакваме да бъдем", каза още Попов, който по-рано тази година спечели шампионската титла на България с тима на Хебър и получи предложение от пазарджишкия клуб за постоянен договор, но в крайна сметка остана в ЦСКА, където изпълнява ролята на президент и треньор.

"За нас това е чест и кауза, това е най-големият клуб в България. Още по-голямо удоволствие за нас е да помогнем точно на отбора на Сашо Попов, тъй като вие всички знаете през какви перипетии е минал и каква огромна личностна жертва е дал в последните 20+ години. В момента договорът ни е за една година, като това е само началото. Нашите очаквания са за доста дългогодишно партньорство. Не става дума само за финансово подпомагане, а и в доста други аспекти - изграждане и подпомагане в мениджмънт частта, реорганизация на структура на управление, както и се надяваме да допринесем, така че ЦСКА да има още доста други партньори", коментира Калоян Величков.

Една от основните цели на новото партньорство ще е построяването на нов спортен комплекс на мястото на зала "Васил Симов", който да може да приюти всички формации от школата на клуба, както и представителните отбори. Проблем за реализирането на този проект е неясният статут на комплекс "Червено знаме", но Попов обяви, че клубът ще започне сондажи по темата, а Величков изрази надежда до три години на мястото да бъде изградена нова зала.

Ако се окаже невъзможно да се строи на 4-ти километър, то ще бъде потърсена друга локация за новия дом на ЦСКА, а междувременно клубът ще започне спешен ремонт на зала "Васил Симов" по най-наложителните точки.

malkin
Гледа мача
Гледа мача
Регистриран: пон фев 10, 2020 9:44 pm

Мнение от malkin » пет сеп 10, 2021 10:01 pm

Днес са обявили някакъв српски дядо с добра визитка. Който макар и дядо, едва ли е дошъл за без пари. Миналата година е бил в Румъния.
Интересна работа, дали пък няма да има пари тая година за нещо повече.
Дано се вземат играчи.

Потребителски аватар
rora
Модератор
Модератор

Re: ВОЛЕЙБОЛ

Мнение от rora » съб сеп 11, 2021 9:06 am

https://cskavolley.com/ написа:
ЦСКА подписа с европейски шампион

Волейболен клуб ЦСКА за пореден път показа, че когато има възможност съумява да привлече много качествени играчи. Доказателството за това е фактът, че 30-кратният шампион на страната успя да постигне сериозен трансфер в любимия ни спорт. Имаме удоволствието да ви информираме, че през новия сезон в родната Суперлига с екипа на „армейците” ще се подвизава не кой да е, а европейски шампион и носител на бронзов медал от световно първенство.
Става въпрос за сръбския посрещач Милош Терзич. Той е на 34 години и бе важна част от националния отбор на своята родина в продължение на десетилетие, като спечели златен медал от първенството на Стария континент през 2011-а, както и бронз от световния шампионат през 2010-а. Той има още второ и трето място от Световната лига през 2009 и 2010. Богатата му визитка включва титли във Франция с Тур (2012), в Румъния с Томис Констанца (2013) и Аркада Галац (2019 и 2020), както и в родната Сърбия с Цървена звезда (2009 и 2011).
Пожелаваме успех на Милош Терзич с „червения“ екип. Само ЦСКА!
Само ЦСКА!®

Потребителски аватар
MaRTo1233
Легенда
Легенда

Мнение от MaRTo1233 » ср сеп 15, 2021 2:28 pm

Централният блокировач Иван Латунов е второто ново попълнение, което ще играе за ЦСКА в предстоящия сезон. Ръководството на „армейците” има удоволствието да информира за привличането на 31-годишният българин, който достигна и до националния ни отбор.
Радостно е че правим някаква селекция. Явно има свежи пари най-сетне в клуба.

NIB
Ще си купи билет
Ще си купи билет
Регистриран: пет фев 24, 2017 9:06 pm

Мнение от NIB » вт сеп 21, 2021 2:56 pm

Взели сме някакъв египтянин

Потребителски аватар
rora
Модератор
Модератор

Мнение от rora » вт сеп 21, 2021 4:30 pm

Само ЦСКА!®

forever_red
Вдига купата
Вдига купата
Регистриран: пет фев 24, 2017 1:35 pm

Мнение от forever_red » вт сеп 21, 2021 5:10 pm

Това е трети нов след сърбина и Латунов. Вярно, че са на възраст 30+, но все пак се прави някаква селекция от добри играчи (надявам се). :thmbup:
Mia San Mia

Потребителски аватар
paro24
Вдига купата
Вдига купата
Регистриран: съб фев 25, 2017 12:45 am

Мнение от paro24 » вт сеп 21, 2021 6:01 pm

Добре е, че има раздвижване.

Потребителски аватар
MaRTo1233
Легенда
Легенда

Мнение от MaRTo1233 » пет окт 22, 2021 7:56 pm

Почнахме с 3:0 срещу Добруджа. Супер мач за нашите. Тоя новия египтянин мачка яко. Има надежди за този сезон.

Другият Петък сме с говедата.

Потребителски аватар
rora
Модератор
Модератор

Мнение от rora » пет окт 22, 2021 8:07 pm

Супер! Бързо сме ги приключили.
Само ЦСКА!®

Потребителски аватар
MaRTo1233
Легенда
Легенда

Мнение от MaRTo1233 » пет окт 29, 2021 10:15 am

Днес от 19:30 играем срещу говедата. Ще се предава по ДС 2.

Boj
Гледа мача
Гледа мача

Мнение от Boj » пет окт 29, 2021 10:52 am

Ще има ли публика?

Гонзоу8
Модератор
Модератор
Регистриран: пет фев 24, 2017 2:57 pm

Мнение от Гонзоу8 » пет окт 29, 2021 10:59 am

Вечното дерби във волейбола ще е с публика за пръв път от 2 г. насам!

Мачът между „Левски София“ и ЦСКА от елитната лига "Efbet супер волей" е на 29.10.2021 г. от 19:30 ч в зала „Левски София“. Щастливи сме да обявим, че имаме разрешение за допускане на публика в залата. Зрители ще се допускат срещу представяне на зелен сертификат или негативен тест за коронавирус. Цената на билета е 7 лв за възрастни и 5 лв за ученици и студенти. Съгласно дългогодишното споразумение между двата клуба, двубоите се провеждат без публика на гостуващия отбор.
Дербито на втория кръг от "Efbet супер волей" ще бъде излъчено пряко по "Диема спорт".

Boj
Гледа мача
Гледа мача

Мнение от Boj » пет окт 29, 2021 6:04 pm

Ясно. Значи за следващото е вариант да се посети!

malkin
Гледа мача
Гледа мача
Регистриран: пон фев 10, 2020 9:44 pm

Мнение от malkin » пет окт 29, 2021 8:06 pm

абе кой е тоя цървул, който се насира от яд, че взехме първия гейм.
супер пристратен коментар.

Отговори